Закликаємо ставитися до епідемії серйозно та дотримуватись протиепідемічних правил

За останню добунова сумна статистика – 313 хворих на COVID – 19, також зафіксовано 6 летальних випадків, одужало за добу 122 особи. На сьогодні на лікуванні залишається 5 058 осіб.

Щоб не допустити переповнення лікарень, зараз ВАЖЛИВО дотримуватись простих протиепідемічних заходів: без нагальної потреби НЕ ВІДВІДУВАТИ місця, де є скупчення людей; додержуватись соціальної дистанції (1,5м), гігієни рук та гігієни кашлю, ПРАВИЛЬНО використовувати засоби індивідуального захисту (респіратори або маски, у тому числі виготовленої самостійно).

У разі виявлення перших симптомів ГРВІ потрібно негайно звернутися до задекларованого лікаря, який вирішує питання огляду, обстеження та лікування.

В Україні та у м.Суми ситуація щодо захворюваності на коронавірусну хворобу залишається достатньо напруженою. Кількість хворих на
COVID–19 та госпіталізацій пацієнтів не зменшується. За рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС м.Суми продовжує залишатися  у «червоній» зоні. З кожним тижнем кількість населених пунктів, що потрапляють у «червону зону» в Україні тільки збільшується.

Серед захворілих переважать дорослі пацієнти, у м.Суми дорослі складають майже 96% від усіх виявлених. Наразі у місті дорослих хворих з підозрою та підтвердженою коронавірусною хворобою госпіталізують уже до 4 медичних закладів.

Найбільш часто та тяжко хворіють люди зрілого та похилого віку, а також хворі груп ризику будь–якого віку. У осіб, що мають серцево–судинні хвороби, цукровий діабет, ожиріння та інші хронічні захворювання, спостерігається ускладнений перебіг захворювання, вони у більшості випадків потребують кисневої підтримки в умовах  стаціонару.

Вчергове закликаємо ставитися до епідемії серйозно та дотримуватись протиепідемічних правил.

Усього ж з початку тестування на ПЛР на коронавірусну  інфекцію – з початку квітня – у м. Суми зареєстровано 8 425 осіб з позитивним ПЛР дослідженням. Серед них 8 060 дорослих та 365 дітей. Одужало – 3 270. Померло  97 осіб.

 

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *