«Клініка, дружня до молоді» запрошує молодь у «Романтику» щотижнево

 

На базі МЦ «Романтика» розпочалися інтерактивні щотижневі зустрічі спеціалістів «Клініки, дружньої до молоді» КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» з молоддю віком від 14 до 35 років на тему: “Сексуальна  освіта. Відповідальність починається з тебе”. Заходи проводяться за ініціативою Центру дозвілля молоді.

Днями відбулась перша така зустріч. Фахівці «Клініки, дружньої до молоді» КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» говорили про безпечні сексуальні стосунки та засоби захисту. Під час зустрічі молодь міста мала можливість пройти безкоштовно та анонімно тест на ВІЛ, гепатит В, С, сифіліс та отримати результат через 15 хвилин. «Тести придбані за кошти міського бюджету. Завдяки подібним заходам у молоді сформується відповідальне ставлення до свого життя та репродуктивного здоров’я, відповідального батьківства в майбутньому», – говорить завідуюча відділенням «Клініка, дружня до молоді» Владлена Концевич.

Протестовано 11 підлітків. Вони точно знають, що нікого не поставили  під загрозу, бо приймали вірні рішення. Можливо для когось #ТЕСТнаВІЛ став тим переломним моментом, що спонукатиме стати обережніше та по-іншому поглянути на ризики і не забувати про профілактику.

Соціальний педагог «Клініки, дружньої до молоді», сертифікований тренер за програмою «Здоров’я жінок України», «Дорослішай на здоров’я» Анна Крамар відповіла на  запитання молоді. По завершенню заходу підлітки  отримали методичну літературу з теми зустрічі та засоби контрацепції.

Захід проводився з урахуванням карантинних обмежень.

Бажаючі взяти участь звертайтесь до «Клініки, дружньої до молоді» за телефоном 095-1-948-949. На зустріч будуть запрошені перші 20 осіб, інших запросимо на наступні зустрічі.

Публікація Владлени Концевич, завідуючої відділенням «Клініка, дружня до молоді»

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *